Ogrzewanie domów i mieszkań nie ma przed nami tajemnic. Naszą specjalnością są najefektywniejsze systemy grzewcze. Dostarczamy ogrzewanie dla osób wymagających najlepszych rozwiązań. Najlepsze pompy ciepła, kotły i piece, maty grzewcze, grzejniki, ogrzewanie podłogowe czy kolektory słoneczne, to wszystko mamy w magazynie i w bieżącej sprzedaży

Jesteśmy dystrybutorem wiodących producentów sprzętu grzewczego

» Aktualnie znajdujesz się na » Strona główna » DEVIsmart Wi-Fi

Wyszukiwarka produktów

wtyczka

DEVIsmart Wi-Fi

Status: nowy

Kolor:

Cena: 836,40 zł

Cena: 559,99 zł

  • Dyskretne i ponadczasowe wzornictwo panelu dotykowego sprawia, że DEVIreg™ Smart bardzo dobrze prezentuje się na ścianach nowoczesnych wnętrz.
Potwierdzeniem najwyższej jakości i niezawodności DEVIreg™Smart jest 5-letnia gwarancja.

 

Funkcjonalność DEVIreg™ Smart opiera się na tej samej technologii, którą zastosowano w termostacie DEVIreg™ Touch, dotychczas najchętniej wybieranym sterowniku do elektrycznego ogrzewania podłogowego. DEVI wprowadziło udoskonalenia, które w jeszcze większym stopniu wpływają na łatwość sterownia ogrzewaniem. DEVIreg™ Smart posiada szeroki zakres nowych, inteligentnych funkcji, które zwiększają poziom satysfakcji klienta oraz umożliwiają instalatorom wykorzystanie nowych możliwości biznesowych. 


„Nowe urządzenie DEVIreg™ Smart to doskonałe rozwiązanie dla instalatorów oraz ich klientów. Dzięki intuicyjnej aplikacji DEVIsmart™ App instalacja jest teraz bardzo prosta. Instalator może wykonać cały proces instalacji za pomocą swojego smartfona – bez potrzeby podłączania się do sieci WiFi klienta oraz bez konieczności podania hasła. Termostat może być ustawiony w kilka sekund za pomocą przyjaznego kreatora lub przez proste skopiowanie ustawień z już działającego termostatu do nowego po wpisaniu kodu” – mówi Zbigniew Gałązka, Manager Produktu DEVI.

DEVIreg™ Smart jest kompatybilny z wieloma typami ramek różnych producentów i kilkoma czujnikami temperatury NTC dostępnymi na rynku. Tak więc bez problemu może być wkomponowany w istniejące systemy. Kompatybilność z innymi ramkami oznacza również, że urządzenie można zamontować do tej samej ramki, w której zamontowany jest DEVIreg™ Touch, co znacznie ułatwia wymianę tego termostatu na DEVIreg™ Smart. Użytkownik końcowy może w łatwy sposób skopiować ustawienia do nowego urządzenia po wygenerowaniu kodu z istniejącego termostatu DEVIreg™ Touch.

DEVIreg™ Smart stworzony został na podstawie informacji uzyskanych zarówno od instalatorów, jaki i użytkowników końcowych. Stanowi doskonałe uzupełnienie nawet najlepiej zaprojektowanych wnętrz. Dyskretne i ponadczasowe wzornictwo kwadratowego ekranu dotykowego sprawia, że jest on prosty i minimalistyczny w swojej formie. 

Połączenie z Internetem umożliwia użytkownikom sterowanie termostatami z każdego miejsca za pomocą jednego smartfona lub tableta dzięki aplikacji DEVIsmart™ App. DEVIreg™ Smart może być połączony za pośrednictwem DEVIsmart™ App z maksymalnie 10 urządzeniami mobilnymi. Może komunikować się równocześnie z dwoma urządzeniami mobilnymi.

Termostat DEVIreg™ Smart zapewnia zmniejszenie zużycia energii nawet do 20% w porównaniu do prostych systemów sterowania. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych funkcji regulacji, takich jak np. adaptacyjny zegar czwartej generacji odpowiedzialny za inteligentne załączanie i wyłączanie systemu grzewczego, funkcji „wykrywania otwartego okna”, która automatycznie wyłącza ogrzewanie podczas wietrzenia pomieszczenia, czy też funkcji personalizacji harmonogramu ogrzewania, co umożliwia ustawienie termostatu zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

 

DEVIreg™ Smart jest dostępny w 4 wersjach kolorystycznych: czysta biel, biel polarna, kość słoniowa oraz czarny. Oprogramowanie uaktualniane jest automatycznie po włączeniu termostatu. Potwierdzeniem jego najwyższej jakości jest jego 5-letnia gwarancja.


Przetestuj aplikację DEVIsmart™ App

Aplikacja DEVIsmart™ App dostępna jest w Google Play lub App Store. Linki do pobrania znajdują się również na www.devismart.pl 

Użytkownicy mogą przekonać się o użyteczności DEVIsmart™ App korzystając z funkcjonalnej wersji demonstracyjnej aplikacji, która pozwala przejść przez każdy etap wirtualnego programowania termostatu, prezentując użytkownikom, jak prosty i intuicyjny w obsłudze jest DEVIreg™ Smart.

 

data dodania: 2016-08-18 13:11:17