Ogrzewanie domów i mieszkań nie ma przed nami tajemnic. Naszą specjalnością są najefektywniejsze systemy grzewcze. Dostarczamy ogrzewanie dla osób wymagających najlepszych rozwiązań. Najlepsze pompy ciepła, kotły i piece, maty grzewcze, grzejniki, ogrzewanie podłogowe czy kolektory słoneczne, to wszystko mamy w magazynie i w bieżącej sprzedaży

Jesteśmy dystrybutorem wiodących producentów sprzętu grzewczego

» Aktualnie znajdujesz się na » Strona główna » Zestaw grzejny DPH-10/230V/20W

Wyszukiwarka produktów

wtyczka

Zestaw grzejny DPH-10/230V/20W

Status: nowy

kabel:

Cena: 234,91 zł

Cena: 187,53 zł

Zestaw grzejny DPH-10

Moc: 20W

Długość: 2mb

Rodzaj kabla: dwużyłowy z ekranem

Napięcie zasilania: 230V AC

Wymiary: 6mm x 12mm

Max. temperatura pracy: 50°C

 

Kable grzejne samoregulujące z ekranem ochronnym. Zbudowane z dwóch przewodów miedzianych, między którymi znajduje się element oporowy o rezystancji zależnej od temperatury otoczenia. Zależność rezystancji, a więc również ilość wydzielonej na kablu mocy, zależy odwrotnie proporcjonalnie od temperatury otoczenia. Moc jednostkowa kabli grzejnych podawana jest więc dla określonej temperatury.

Zestaw grzejny DPH-10
 
Zestaw składa się z kabla samoregulującego Devi-pipeguard™ oraz odcinka kabla „zimnego” z wtyczką do podłączenia zasilania. Kabel samoregulujący wyposażony jest w miedziany ekran ochronny. Zestaw nie wymaga termostatu. Można montować go na rurach stalowych, żeliwnych, PCV oraz PE, mocując go do powierzchni rury przy pomocy samoprzylepnej taśmy AL. , pod warstwą izolacji termicznej. W przypadku montażu na rurach PE, pod montowanym kablem grzejnym należy również zastosować w/w taśmę AL.

Zastosowanie:
ogrzewanie rurociągów, bram  garażowych i wjazdowych, małe odcinki rynien i rur spustowych.

 

data dodania: 2010-07-30 09:55:27

Produkty powiązane

88,72 zł

Samoprzylepna taśma aluminiowa 38mm/50mb

Taśma montażowa do kabli grzewczych.

Szerokość: 38mm

Długość: 50m