Ogrzewanie domów i mieszkań nie ma przed nami tajemnic. Naszą specjalnością są najefektywniejsze systemy grzewcze. Dostarczamy ogrzewanie dla osób wymagających najlepszych rozwiązań. Najlepsze pompy ciepła, kotły i piece, maty grzewcze, grzejniki, ogrzewanie podłogowe czy kolektory słoneczne, to wszystko mamy w magazynie i w bieżącej sprzedaży

Jesteśmy dystrybutorem wiodących producentów sprzętu grzewczego

» Aktualnie znajdujesz się na » Strona główna » O firmie

Wyszukiwarka produktów

O firmie

TWM-TERMO OGRZEWANIE

Firma TWM-TERMO została założona w Warszawie w roku 1995. Początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą detaliczną grzejników i kotłów grzewczych. W późniejszych latach firma rozszerzyła swoją działalność o usługi montażowe i serwisowe urządzeń grzewczych i ogrzewania podłogowego.

Od chwili założenia firmy TWM w Warszawie, nasza sytuacja uległa zasadniczym zmianom. Jesteśmy dzisiaj największym dystrybutorem elektrycznego ogrzewania podłogowego firmy DEVI w Warszawie. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów w Polsce grzejników dekoracyjnych takich firm jak: VASCO, ZEHNDER, JAGA. Posiadamy największy w Polsce magazyn systemów ogrzewania podłogowego i przeciwoblodzeniowego firmy DEVI DANFOSS.

Nowoczesne systemy grzewcze

Jedną z naszych specjalizacji jest montaż nowoczesnych systemów grzewczych: pomp ciepła, kotłów kondensacyjnych i systemów solarnych. Należymy do grupy dealerów głównych producentów urządzeń grzewczych BUDERUS i VIESSMANN. Byliśmy wielokrotnie nagradzani w zakresie sprzedaży i montażu urządzeń grzewczych. Mamy w swojej ofercie grzejniki łazienkowe firm: TERMATECHNOLOGIE, PMH, INSTAL PROJEKT, PURMO. Od 2001 roku zwiększyliśmy naszą ofertę o sprzedaż i montaż grzejników kanałowych: VASCO, ZEHNDER, JAGA. W ciągłej sprzedaży posiadamy zawory dekoracyjne SCHLOSSER i DANFOSS.

W salonie sprzedaży w Warszawie na ulicy Bartyckiej mamy dużą ekspozycję grzejników dekoracyjnych, łazienkowych oraz zastosowania ogrzewania podłogowego i przeciwoblodzeniowego.