Ogrzewanie domów i mieszkań nie ma przed nami tajemnic. Naszą specjalnością są najefektywniejsze systemy grzewcze. Dostarczamy ogrzewanie dla osób wymagających najlepszych rozwiązań. Najlepsze pompy ciepła, kotły i piece, maty grzewcze, grzejniki, ogrzewanie podłogowe czy kolektory słoneczne, to wszystko mamy w magazynie i w bieżącej sprzedaży

Jesteśmy dystrybutorem wiodących producentów sprzętu grzewczego

» Aktualnie znajdujesz się na » Strona główna » Kotły grzewcze

Wyszukiwarka produktów

Kotły grzewcze

Przedstawiamy ofertę kotłów grzewczych od renomowanych producentów. W sprzedaży dostępne są kotły gazowe, olejowe i elektryczne. Kotły grzewcze dostępne w naszej ofercie wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi. Są niezwykle wydajne, proste w obsłudze, ciche. Posiadają również kompaktowe wymiary oraz generują niskie koszty związane z eksploatacją i oszczędnym, efektywnym ogrzewaniem.

Kotły gazowe

Oferujemy między innymi kotły gazowe Buderus, Logamax o doskonałych parametrach technicznych i solidnych konstrukcjach. Zastosowanie nowoczesnych technologii sprawia, że gazowe kotły są niezwykle wydajne i energooszczędne. Ponadto modele kotłów dostępne w naszej ofercie są proste w obsłudze.

Wysoka sprawność nominalna możliwa jest dzięki procesowi skraplania pary wodnej ze spalin. Dzięki temu utajone ciepło pary wodnej wykorzystywane jest do podgrzewania czynnika grzewczego przepływającego przez kocioł, w wyniku czego możliwe jest zminimalizowanie opłat za gaz oraz ograniczenie emisji substancji szkodliwych do atmosfery.