Ogrzewanie domów i mieszkań nie ma przed nami tajemnic. Naszą specjalnością są najefektywniejsze systemy grzewcze. Dostarczamy ogrzewanie dla osób wymagających najlepszych rozwiązań. Najlepsze pompy ciepła, kotły i piece, maty grzewcze, grzejniki, ogrzewanie podłogowe czy kolektory słoneczne, to wszystko mamy w magazynie i w bieżącej sprzedaży

Jesteśmy dystrybutorem wiodących producentów sprzętu grzewczego

» Aktualnie znajdujesz się na » Strona główna » Grzejniki kanałowe

Wyszukiwarka produktów

Grzejniki kanałowe Vasco

Przedstawiamy ofertę grzejników kanałowych Vasco będących unikalną formą grzejnika ukrywanego pod podłogą. Jedynym widocznym elementem jest dekoracyjna kratka wylotu ogrzanego powietrza. Do zalet grzejników kanałowych zaliczyć należy z pewnością aspekty wizualne i estetyczne oraz możliwość zamówienia kratki dekoracyjnej w tonacji parkietu, dzięki czemu stanowi ona integralną część podłogi i jest niemal niezauważalna. Grzejniki kanałowe są również niezwykle proste w demontażu, co zdecydowanie ułatwia ich czyszczenie. Chronią również pomieszczenie przed napływem zimnego powietrza z balkonu, tarasu i stanowią doskonałe uzupełnienie ogrzewania podłogowego. Stanowią idealne rozwiązanie do pomieszczeń z dużą powierzchnią przeszkleń.

Grzejniki kanałowe doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach, w których ważną rolę odgrywa estetyka oraz funkcjonalność i utrzymanie optymalnej temperatury.

Zasady działania grzejników kanałowych

Grzejniki kanałowe oddają ciepło na zasadzie konwekcji. Powietrze wydobywające się z grzejnika jest odpychane od szyby przez masę chłodnego powietrza spływającego w dół. Po czym ciepłe powietrze rozprzestrzenia się po pomieszczeniu. Zastosowanie tego rodzaju nowoczesnej formy systemu grzewczego pozwala na minimalizowanie strat ciepła przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności pracy instalacji.

Jedną z zalet grzejników kanałowych jest równomierne ogrzewanie pomieszczeń.

Cena

Nazwa

Ilość produktów na stronie

Rodzaj listy

3 075,00 zł

Grzejnik kanałowy Vasco PKOC z wentylatorem 160/28/09

wymiar(długość,szerokość,głębokość): 1600/280/90 mm

moc grzejnika na I biegu wentylatora ( 75/65/20 ): 1296W

maksymalny pobór prądu: 7,5W

Grzejnik konwektorowy miedziano-aluminiowy, podpodłogowy z kompletną wanną z zasilanymi elektrycznie wentylatorami wymuszajacymi obieg powietrza. Idealny do instalacji z kotłami kondensacyjnymi.

Konwektory kanałowe są unikalną formą grzejnika, który ukryty jest pod podłogą. W powierzchni podłogi znajduje się jedynie dekoracyjna kratka wylotu ogrzanego powietrza.

Wyjątkowe zalety takiego ogrzewania to:
„Ogrzewanie bez grzejników”. W wielu przypadkach zastosowanie grzejników wieszanych na ścianach nie pozwala na osiągnięcie zamierzonego efektu wizualnego, czy wręcz burzy styl danego pomieszczenia. Kratka w podłodze (zamawiana oddzielnie) wykonana z drewna w kolorze parkietu pozostaje integralną częścią powierzchni.